• 0232 484 37 30
  • info@redguvenlik.com
Güvenlik sistemleri, alarm sistemleri ve kamera sistemleri

Red Güvenlik Sistemleri


Temelleri 1998 yılında atılan Red Güvenlik Sistemleri, elektronik güvenlik sistemleri üzerine yaklaşık 13 senelik bir bilgi ve tecrübe birikimi üzerine 2011 yılında kurulmuştur. Red Güvenlik Sistemleri dünyaca ünlü markalardan aldığı bayiliklerle uzmanlık alanı olan güvenlik sistemleri konusunda tanınan ve aranan bir marka olmuştur.

Eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla teknolojiyi yakından takip eden Red Güvenlik Sistemleri sektöründe kaliteli hizmete yön veren firma olmuştur. Red Güvenlik Sistemleri; gelişen teknolojiyi takip ederek pazar ihtiyaçlarını karşılamayı ve üstün ürün kalitesi ile etkin hizmet vermeyi taahhüt eder. Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak satış öncesi ve sonrasında eksiksiz hizmet vermek üzerine odaklanmıştır.Red Güvenlik Sistemler verdiği bayiliklerle son kullanıcı kadar iş ortaklarınıda ürün ve servis garantisi altına almayı görev edinmiştir.

Red Güvenlik Sistemleri, Halkapınar Mahallesi Gıda Çarşısı Megapol Çarşı Kule'de Hikvision, Dunlop, Vivotek, Sec-on, Cofem, Videofied, Davantis, Jablotron, Teknim, Bullring markalarının bayilik, toptan satış ve satış sonrası teknik desteğini üstün ürün kalitesi ile etkin hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir.

En yeni kampanyalar için abone olun

Kampanyalarımızdan, fırsatlarımızdan ve etkinliklerimizden ilk önce siz haberdar olmak istiyorsanız, bize abone olmayı unutmayın!!!
Size çok sık eposta veya bildiri gönderimi yapılmayacağını garanti ediyoruz, istediğiniz zaman abonelik listemizden çıkabilirsiniz.