• 0232 484 37 30
  • info@redguvenlik.com
Güvenlik sistemleri, alarm sistemleri ve kamera sistemleri

Hikvision, Dunlop ve Haikon Şifre Sıfırlama

Hikvision, Dunlop, Haikon şifre sıfırlama nasıl yapılır?
Aşağıdaki şifre sıfırlama aracı ile kamera şifre sıfırlama, kamera kayıt cihazı şifre işlemlerini yapabilirsiniz. Hikvision, Dunlop, Haikon markalarının unutulan şifrelerini sıfırlayabilirsiniz.

Gün
Ay
Yıl
Cihaz Seri No
Kod Oluştur
Not: Cihaz seri numarası ve tarihini bilmiyorsanız aşağıdaki yöntemleri deneyin.

1.Yöntem - Cihaz seri numarası ve tarihini bulma

2. YÖNTEM - DUNLOP NVR-DVR CİHAZLARINDA ŞİFRE RESETLEME İŞLEMİ

Dunlop NVR-DVR cihazlarında şifre resetleme işlemi yapabilmek için SADP Programı ile ağdaki cihazları bulmak gerekmektedir. SADP programı bilgisayarınızda yok ise buradan indirebilirsiniz.
Programı bilgisayara kurduktan sonra açılan ekrandan cihaz marka modeli seçilerek ekranın solundaki kutuya tik konulduktan sonra ekranın sağındaki sekmeden Forgot Password sekmesine giriş yapılır.

Açılan ekrandan Export bölümüne tıklanarak indirilen .xml dosyası teknik@oncuguvenlik.com.tr adresine mail olarak iletilir.Cihaz resetleme kodu teknik servis tarafından mail yolu ile tarafınıza iletilmektedir. Elinize ulaşan .xml dosyasını Import File sekmesinden yükleyerek yeni şifre oluşturmanız sureti ile işleminiz tamamlannmış olacaktır.Cihaz resetleme kodlarının yurt dışından gelme süreleri maximum 3 iş günü olarak verilmektedir.

En yeni kampanyalar için abone olun

Kampanyalarımızdan, fırsatlarımızdan ve etkinliklerimizden ilk önce siz haberdar olmak istiyorsanız, bize abone olmayı unutmayın!!!
Size çok sık eposta veya bildiri gönderimi yapılmayacağını garanti ediyoruz, istediğiniz zaman abonelik listemizden çıkabilirsiniz.