BDCOM S5700-24EP6X-370 24 Port Yönetilebilir PoE Switch
Bdcom - S5700-24EP6X-370
  • 8 Port 2.5G/GE PoE++
  • 16 Port 2.5G/GE PoE+
  • 6 Port 10G/GE SFP+
  • 370W PoE budget
  • Dahili AC-220V güç kaynağı
  • Soğutma fanlı, 1U, 19 inç raf montajlı kurulum
Bdcom - S5700-24EP6X-370
Arayüzü8-Port 2.5G/GE PoE++, 16-Port 2.5G/GE PoE+, 6-Port 10G/GE
PoE
poe budget370W
Genel Özellikler
Güç KaynağıAC: 100V-240V, 50/60Hz
Boyut440x280x44mm